На базі факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України (м. Харків) був проведений круглий стіл (вебінар) «Запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, реагування та ліквідація їх наслідків».

До участі у заході були запрошені наукові, науково-педагогічні працівники та працівники-практики України і зарубіжжя. Взяли участь у цьому вебінарі й викладачі кафедри цивільної безпеки ТДАТУ.

Вітав учасників круглого столу проректор з наукової роботи НУЦЗУ Володимир Андронов. Він визначив активну участь практиків та науковців у спільному розв’язанні проблем цивільного захисту, акцентував увагу на необхідності подальшої плідної співпраці у сфері науково-дослідної роботи, розробки сучасних методів попередження та ліквідації наслідків аварій і стихійних лих, розбудові та становленні державної системи цивільного захисту.

Науково-педагогічні працівники кафедри цивільної безпеки ТДАТУ долучилися до активного обговорення актуальних науково-практичних питань, пов’язаних з проблемами та перспективами впровадження новітніх розробок і технологій, спрямованих на попередження виникненню надзвичайних ситуацій, оперативне реагування та ліквідацію їх наслідків, забезпечення охорони праці.

За результатами круглого столу (вебінару) буде сформована збірка матеріалів за 5 напрямками: запобігання виникненню надзвичайних ситуацій; реагування на надзвичайні ситуації та ліквідація їх наслідків; протимінна діяльність та гуманітарне розмінування; охорона праці; організаційно-управлінські аспекти цивільного захисту, система управління персоналом служби цивільного захисту, особливості функціонування цивільного захисту в ЄС.