У Таврійському державному агротехнологічному університету імені Дмитра Моторного проходив тренінг «АНДРАГОГІКА VS ПЕДАГОГІКА», на якому викладачі нашого закладу вищої освіти засвоюють нові форми викладання.

Один з днів тренінгу був присвячений проведенню лекцій із застосуванням інтерактивних форм навчання. Серед них: форум-театр, «Повітряна куля», «Ланцюжок», «Сніжний ком», «Криголам – Подарунок», «Галерея», рольові ігри тощо.

Взагалі, інтерактивність передбачає ефективну взаємодію з будь ким. У навчальному процесі студенту буде набагато простіше і цікавіше засвоїти лекційний матеріал, спілкуючись з викладачем. Інтерактивні елементи у навчальному процесі дозволять студентам критично мислити, вирішувати складні задачі, аналізувати альтернативні думки, приймати обдумані рішення та активно дискутувати.

Редакційно-видавничий відділ