14 травня викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного представили наукові напрацювання на ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Академічна культура дослідника в освітньому просторі: європейський та національний досвід», яка пройшла на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка в онлайн режимі.

Конференція проводилась в рамках виконання проєкту Jean Monnet Module «Європеїзація докторських програм у галузі освіти на засадах інтердисциплінарного та інклюзивного підходів» програми Еразмус+. Метою заходу є презентація результатів наукових досліджень з питань інноваційного розвитку освіти в Україні, популяризація результатів наукових розвідок аспірантів, докторантів, науково-педагогічних працівників, учителів-дослідників; заохочення наукової молоді, всіх представників академічної громади до виконання наукових досліджень на засадах академічної доброчесності.

До членів оргкомітету конференції від університету увійшла Тетяна Шарова, доктор філологічних наук, професор кафедри суспільно-гуманітарних наук. Під час пленарного засідання вона виступила з вітальним словом та побажала учасникам конференції плідної наукової роботи.

Від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на конференцію було подано такі наукові теми:

1. Цифровізація та комунікація: масові відкриті онлайн-курси українських платформ (Тетяна Шарова);
2. Аналіз інформаційних ресурсів та програмного забезпечення для перевірки академічних текстів на плагіат (Сергій Шаров);
3. Академічна культура здобувачів вищої освіти: сучасні тенденції (Аліна Землянська).

Тісна співпраця з Сумським державним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка дозволяє планувати та виконувати спільні проєкти, популяризувати освіту і науку крізь призму європейського та національного досвіду.

Проведення даного заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ТДАТУ в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Університету та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Тетяна Шарова,
доктор філологічних наук,