Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

У Мелітополі це свято відзначили масштабно під гаслом – «Європа починається з тебе».Загальноміські заходи відбулися у парку культури та відпочинку. Долучився до святкування і Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Локація ТДАТУ розмістилася у самісінькому центрі парку культури і відпочинку, поруч з головною сценою, де саме і відбулось відкриття загальноміських заходів. Наш університет має безпосереднє відношення до Дня Європи, адже студенти Таврійського ДАТУ мають можливість пройти виробничу практику за кордоном. Університет співпрацює з багатьма країнами світу: США, Франція, Нідерланди, Німеччина, Польща, Швеція, Швейцарія та іншими.

Кожен бажаючий мав нагоду особисто ознайомитися з умовами вступу до ТДАТУ, можливостями при навчанні. Цікаво, що інтерес до нашого Університету проявляли і маленькі жителі нашого міста. Наукова бібліотека до Дня Європи представила виставку-плакат «ТДАТУ – інтеркультурний університет». Гарний настій мелітопольцям дарували творчі колективи Центру культури і дозвілля.

Редакційно-видавничий відділ