Старший викладач кафедри іноземних мов ТДАТУ Вікторія Лемещенко-Лагода взяла участь у проєкті “BLUE HEARTS ” у м. Бухарест, Румунія.

Проєкт “Blue Hearts” (2023-1-LT02-KA220-YOU-000156712) реалізується ГО «Молоді Агенти Змін» у партнерстві з AY Institute (Литва), Asociatia “Centrul pentru Dezvoltarea Instrumentelor Structurale” (Румунія), Europejski Dom Spotkan – Fundacja Nowy Staw (Польша) за підтримки програми Еразмус+ Європейського Союзу.

У зустрічі взяли участь молодіжні працівники, педагоги, соціальні робітники, представники неурядових організацій з України, Румунії, Литви та Польщі. Головна мета проєкту “Blue Hearts” полягає в тому, щоб дати можливість неурядовим організаціям та молодіжним працівникам виростити лідерів серед переміщених осіб та молоді, які б потім очолили їхні власні ініціативи. У свою чергу, ці ініціативи принесуть користь місцевим громадам.

Вікторія Лемещенко-Лагода брала участь у комплексній навчальній програмі спеціально розробленій для того, щоб забезпечити молодіжних працівників необхідними навичками та знаннями для залучення та підтримки переміщеної молоді в місцевих громадах. Курс мав на меті допомогти учасникам зрозуміти унікальні виклики та потреби переміщеної молоді, а також розробити стратегії сприяння їхній життєстійкості, інтеграції та особистісному розвитку.

Висловлюємо щиру подяку за можливість участі у такому важливому для нашої університетської спільноти проєкті.

Ірина Кривонос;
ст.викладач кафедри іноземних мов