Щороку в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного проходить Всеукраїнська науково-технічна конференції серед здобувачів вищої освіти, магістрів, аспірантів, яка проводиться на всіх факультетах університету за підсумками наукових досліджень 2023 року.

9 квітня на факультеті Економіки та бізнесу розпочато роботу конференції по чотирьом основним напрямам:

Секція 1. Маркетинг,
Секція 2. Економіка і бізнес,
Секція 3. Фінанси, облік і оподаткування,
Секція 4. Менеджмент та публічне адміністрування.

Впродовж чотирьох днів здобувачі вищої освіти разом з науковими керівниками будуть демонструвати результати своїх досліджень, висловлювати свої наукові думки, надавати пропозиції щодо покращення різних сфер діяльності, в межах своїх тем, мети та задач дослідження.

Згідно з плану роботи XІ Всеукраїнської науково-технічної конференції здобувачів вищої освіти в ТДАТУ на факультеті Економіки та бізнесу проводиться конференція за підсумками наукових досліджень здобувачів вищої освіти по Секції 2. Економіка і бізнес, 10 квітня о 14-00 годині працює Секції 4. Менеджмент та публічне адміністрування, 11 квітня о 14-00 годині працюють здобувачі вищої освіти по Секції 3. Фінанси, облік і оподаткування, 12 квітня о 14-00 працюють здобувачі вищої освіти по Секції 1. Маркетинг.

В дистанційному режимі, за допомогою онлайн платформи Zoom кожна секція організовує собі посилання для підключення та запрошує всіх учасників які зареєструвалися та виявили своє бажання приймати участь у конференції, надіслали тези наукових досліджень та проявили своє бажання виступити з доповіддю, а також всіх бажаючих. По закінченню конференції кожен учасник отримає Сертифікат участі у XІ Всеукраїнській науково-технічній конференції здобувачів вищої освіти. Сертифікати та збірник тез буде завантажено на сайт університету у розділ наука, матеріали конференції.

Бажаємо всім плідної роботи, вдячних слухачів та яскравих досягнень! Нехай кожен момент цієї конференції запам’ятається вам як час неперевершених можливостей та незабутніх вражень.