9 квітня Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, за ініціативи Департаменту освіти Запорізької ОДА, для вступників 2024 року провів пізнавальний інтерактивний захід «Таврійський ДАТУ: перше знайомство».

Участь у заході взяли випускники шкіл, які сьогодні визначаються з вибором спеціальності і закладу вищої освіти, адже від цього залежить перспектива життя кожного громадянина України. Саме молоді будувати майбутнє своєї Держави та міста.

Ведучим заходу був голова Студентської ради ТДАТУ Микита Семенов, який здобув у Таврійському ДАТУ вищу освіту з декількох спеціальностей.

Програма заходу була цікава і насичена інформацією про ТДАТУ: привітання ректора і розповідь про славетний ТДАТУ; буклет про 20 спеціальностей ТДАТУ; відеоролик з представленням кожної спеціальності самими студентами; інтерактивна гра; інформація щодо особливостей вступу 2024 від приймальної комісії тощо.

Ректор університету, професор Сергій Кюрчев звернувся з вітальним словом до майбутніх студентів. Він зазначив, що наша країна зараз переживає непрості часи, понад два роки ми живемо в умовах воєнного стану, через що освітній процес відбувається під звуки сирен та ракетні обстріли. Тим не менш, ми не здаємось та будуємо плани на майбутнє.

«Шановна молодь, сьогодні ви стоїте на шляху вибору професії, яка допоможе вам і нашій країні в подальшому розвиватися в європейському просторі. Пам’ятайте, що саме від вас буде залежати відбудова нашої країни. У нашому університеті є широкий спектр спеціальностей, які ви можете обрати для навчання та отримати сучасну вищу освіту».

У вигляді інтерактивної презентації здобувачі дізналися, чому саме потрібно обирати Таврійський ДАТУ. Вступники ознайомились з позиціями університету у престижних рейтингах.

• рейтинг Webometrics Ranking – 56 місце серед університетів України, це 2 місце серед аграрних ЗВО України та 3 місце серед ЗВО Запорізької області;
• рейтинг Scopus – 96 місце, і вперше увійшов до ста кращих ЗВО, індекс Гірша – 21;
• рейтинг UniRank University – 45 місце і покращив результат на 9 позицій;
• національний рейтинг «ТОП-200 Україна» – ТДАТУ посів 58 місце серед 200 кращих ЗВО України і покращив результат на 12 позицій. Серед аграрних ЗВО ТДАТУ другий.

Сергій Володимирович ознайомив майбутніх студентів зі структурою ТДАТУ та особливостями освітнього процесу в умовах повномасштабної війни.
Гордість славетного ТДАТУ – це наші здобувачі та науково-педагогічні працівники, які беруть участь у престижних виставках, конкурсах і посідають призові місця.

«Останні роки наш університет активно модернізує й удосконалює інформаційно-ресурсне забезпечення освітнього процесу. Саме цей проєкт ТДАТУ презентував на XV Міжнародній виставці «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2024» у номінації «Упровадження сучасних цифрових технологій, проєктів і програм для підвищення якості освіти і освітньої діяльності». Проєкт ТДАТУ був гідно оцінений – золота медаль за досягнення в освітньо-науковій, організаційно-виховній роботі, міжнародній діяльності. Також університет було відзначено найвищою нагородою – Гран-прі «Вища освіта України»,- з гордістю наголосив Сергій Кюрчев.

Ніхто не може краще представити спеціальності університету, як самі здобувачі. Представники студентства кожного факультету розповіли учасникам заходу про спеціальності та освітні програми, за якими навчають у ТДАТУ.

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Іван Чижиков ознайомив вступників з особливостями вступу у 2024 році.

Наприкінці інтерактивної зустрічі кожен мав можливість на 10 хвилин відчути себе студентом ТДАТУ, взявши участь у пізнавально-розважальній грі та надавши відповіді щодо навчання в університеті.

Всі бажаючі отримали вичерпні відповіді на питання, які вони ставили керівництву та фахівцям Приймальної комісії ТДАТУ.

Перше знайомство відбулось! Далі – нові зустрічі.

Тож, обирай Таврійський ДАТУ! Навчайся! Ти потрібен Україні!