День туризму відзначається щорічно 27 вересня у всьому світі. Вся туристична спільнота: працівники туристичної сфери, любителі подорожей  не забувають про це свято. Свято почали відзначати з 1980-го року, хоча встановлено воно було в Іспанії наприкінці 70-х. Влада країни вирішила зробити це для того, щоб розвинути туристичний сектор в державі.

В Україні День туризму почали відзначати в 1998 році. Наша країна багата безліччю унікальних туристичних локацій, які можуть відвідати громадяни України або іноземці. Завдяки Всесвітньому дню туризму кожна людина, яка будь-яким чином пов’язана з подорожами, може приурочити до цієї дати черговий незабутній уїк-енд.

Сьогодні 27 вересня 2022 року свято Туризму,  туристів, туризмознавців. Тема та Гасло цього року – “Переосмислення туризму”.

Кафедра економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, викладачі та студенти спеціальності Туризм вітають з професійним святом всю туристичну спільноту і бажають професійного розвитку,  поваги, фінансової та політичної стабільності, вдячних туристів та яскравих подорожей.

Сучасні події внесли величезні зміни в туристичний бізнес але ми щиро бажаємо всім нам використати цю вимушену паузу на користь, не падати духом, зароджувати нові ідеї,  розвиватися, самовдосконалюватися, відновлювати сили, знання, енергію для подальшого розвитку.

Бажаємо нам миру, добра, щастя та благополуччя кожній нашій родині. Зі святом всіх нас!!! З Днем туризму!!!