Сьогодні, 23 липня, свій ювілейний День народження відзначає проректор з адміністративно-господарської роботи Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Олександр Рижков.

Олександр Миколайович обіймає посаду проректора з АГР з 2011 року. До речі, сам Олександр Рижков є випускником нашого закладу вищої освіти. У 1972 році він з відзнакою закінчив тоді ще Мелітопольський інститут механізації сільського господарства за спеціальністю: «Інженер з організації ремонту машин».

Трудовий шлях розпочав у 1972 році майстром РБУ №3. У 1998 році був призначений на посаду заступника голови Мелітопольської райдержадміністрації, з 2006 по 2010 роки обіймав посаду заступника міського голови.

За роки роботи на посаді проректора ТДАТУ Олександру Миколайовичу вдалося організувати злагоджену роботу всіх підрозділів та служб адміністративно-господарської частини.

Колектив Таврійського ДАТУ щиро вітає Олександра Миколайовича з ювілеєм, бажає міцного здоров’я та довгих років життя.

Ректорат, профком