Сьогодні свій 70-тий день народження відзначає проректор з адміністративно-господарської роботи Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Олександр Рижков. В цей день іменинник приймав чисельні вітання від керівництва ТДАТУ, області, колег та навіть народного депутата Сергія Мінька на засіданні Вченої ради університету.

Олександр Рижков працює на посаді проектора з адміністративно-господарської роботи з 2011 року, свою роботу знає досконало, адже має за плечима великий досвід роботи в органах районної та міської влади. Олександр Миколайович в різні роки обіймав посаду заступника голови Мелітопольської райдержадміністрації та заступника мера. З 2010 по 2015 роки був депутатом міської ради. Вищу освіту іменинник отримав в Мелітопольському інституті механізації сільського господарства, який закінчив з відзнакою за спеціальністю: «Інженер з організації ремонту машин» у 1972 році.

Ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев зазначив, що Олександр Рижков за роки своєї роботи в університеті зробив чимало: щороку проводяться масштабні ремонти у лабораторіях та навчальних аудиторіях університету, завдяки автономним котельним, в навчальних корпусах завжди тепло. Володимир Миколайович виконав почесну місію, за багаторічну сумлінну працю він вручив ювіляру Почесну грамоту Запорізької облдержадміністрації.

– У Олександра Миколайовича є головна риса – вміння спілкуватися з людьми. Хто би до нього не підійшов з проханням, він нікому не відмовив. Бажаю імениннику міцного здоров’я та довгих років життя, – зазначив Володимир Кюрчев.

Прийшов особисто привітати іменинника з Днем народження і Народний депутат України Сергій Мінько. Сергій Анатолійович вважає Олександра Рижкова своїм наставником, адже не раз звертався до нього за допомогою у вирішенні складних питань.

– Коли я у 2014 році став секретарем міської ради, мені було складно, тому я консультувався з Олександром Миколайовичем як вирішити ти, чи інше питання, адже вважаю його авторитетною людиною, – приєднався до привітань Сергій Мінько.

Сергій Анатолійович з нагоди ювілею вручив Олександру Рижкову орден «За вагомий внесок в розвиток Мелітополя». Неодноразово звертався за допомогою до Олександра Рижкова і перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Іван Федоров, який також особисто завітав на засідання вченої ради з привітанням. Іван Сергійович став депутатом міської ради у 2010 році, працювати з досвідченним фахівцем, таким як Олександр Рижков, йому було легко. А перше знайомство Івана Федорова з Олександром Рижковим було таким.

– Моя перша вища освіта – це Таврійський державний агротехнологічний університет. Свій перший диплом я отримав саме з рук Олександра Миколайовича, – розповів Іван Федоров.

Чисельні привітання приймав Олександр Рижков від проректорів, деканів факультетів, завідувачів кафедрами. Всі відзначили, що Олександр Миколайович – людина, з якою можна вирішувати найскладніші питання, та бажали імениннику працювати на користь ТДАТУ ще багато років.

Іменинник подякував всім за вітання на свою адресу та пообіцяв й надалі робити все можливе, щоб наша Альма-матер була комфортною для студентства та співробітників.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»