Артем Чердаклієв закінчив Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного в цьому році. Він обрав спеціальність 133 «Галузеве машинобудування». Про свої враження, отримані під час навчання, Артем ділиться у проєкті «З перших вуст».

– Для мене ТДАТУ став частиною життя, задав мені гарний ритм з самого початку навчання. Чому? Тому що тут впродовж всього року відбувається дуже багато заходів як в університеті, місті так і на Всеукраїнському рівні. Я брав участь майже всюди і саме найприємніше те, що Університет завжди мене підтримував, підтримка була мотивацією до перемог.

Вступивши до ТДАТУ, ви отримаєте не лише навчання, а і багато часу для займання спортом, в чому вам допоможе найкраща кафедра фізичного вихавання і спорту, порив до творчості – це наш Центр культури та дозвілля студентів, студентська активність – студрада університету. Все це згодом стане добрими спогадами про незабутнє студентське життя.

Тож обирайте ТДАТУ, адже саме тут .. твоя мрія…

Редакційно-видавничий відділ