23 грудня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулися засідання разових спеціалізованих вчених рад, створених для проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

У спецраді ДФ 18.819.003відбувся захист дисертації Ганни Майбороди на тему «Бренд-менеджмент підприємств хлібопекарської галузі в умовах маркетингової орієнтації» зі спеціальності 075 «Маркетинг» (науковий керівник – Яна Сокіл, кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного).

Склад ради:

голова ради: Дар’я Легеза, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;

рецензенти: Анастасія Коноваленко, доктор економічних наук, доцент кафедри маркетингу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного; Тетяна Куліш, кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;

опоненти: Вікторія Гончар, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу та бізнес-адміністрування Державного вищого навчального закладу «Приазовський державний технічний університет»; Маргарита Лишенко, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу та логістики Сумського національного аграрного університету.

У спецраді ДФ 18.819.004 відбувся захист дисертації Олександра Мангула на тему «Економічна безпека України в системі факторів економічного росту» зі спеціальності 051 «Економіка» (науковий керівник – Сергій Карман, кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного).

Склад ради:

голова ради: Наталя Трусова, доктор економічних наук, професор кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;

рецензенти: Сергій Кальченко, доктор економічних наук, професор кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного; Максим Терещенко, кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;

опоненти: Володимир Лагодієнко, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі Одеської національної академії харчових технологій; Олександр Пристемський, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри обліку і оподаткування Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Вітаємо здобувачів з успішним захистом дисертацій, бажаємо подальших наукових досягнень.

Сергій Косторной,
доцент кафедри фінансів, обліку і оподаткування