11 грудня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулися засідання спеціалізованих вчених рад.

У спеціалізованій вченій раді К 18.819.03 відбувся захист кандидатської дисертації зі спеціальності 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Розглядалася робота «Формування експортного потенціалу підприємств зернової галузі» Івана Чернявського, асистента кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі Національного університету біоресурсів і природокористування України. Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Руслан Буряк, завідувач кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі НУБіП України.

В цей же день відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 18.819.001, яка була утворена згідно Порядку проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 6 березня 2019 року №167.

Вперше у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного був проведений захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Спецрада була утворена у складі:

– голова ради – Наталя Трусова, доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;

рецензенти:

– Дар’я Легеза, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;
– Денис Єременко, доктор економічних наук, доцент, доцент кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;

опоненти:

– Василь Збарський, доктор економічних наук, професор, професор кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі Національного університету біоресурсів і природокористування України;
– Іван Свиноус, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку і оподаткування Білоцерківського національного аграрного університету.

Розглядалася дисертація аспірантки ТДАТУ Катерини Кібенко на тему «Напрями підвищення ефективності виробничої діяльності малих форм в аграрному секторі економіки» з галузі знань 05 «Суспільні та поведінкові науки» за спеціальністю 051 «Економіка». Науковий керівник – Сергій Кальченко, доктор економічних наук, професор кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму ТДАТУ.

Вітаємо здобувачів з успішним захистом дисертацій, бажаємо подальших наукових досягнень.

Сергій Косторной,
к.е.н., доцент,