unnamedВедучий викладач кафедри плодоовочівництва, виноградорсства та біохімії Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного к.с.-г.н., доцент Лідія Розова разом з асистентом Катериною Євстафієвою провели інтернет-конференцію на платформі Zoom стосовно захисту курсових робіт з дисципліни “Інтегрований захист рослин”.

У захисті курсових робіт взяли участь 20 студентів, серед них і студентка, яка знаходиться на закордонній практиці – Діана Король. У режимі онлайн зв’язку зі студентами обговорювався стан курсової роботи, висловлювались зауваження щодо її виконання і відбувався сам захист. У процесі захисту виникали питання, як у викладачів, так і устудентів. На поставлені запитання надавалась компетентні відповіді. Всі присутні студенти 41 АГ групи успішно пройшли захист.

Співробітники кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії вітають студентів з успішним захистом курсових робіт з дисципліни Інтегрований захист рослин.

За матеріалами сайту кафедри

плодоовочівництва, виноградорсства та біохімії