320x-shho-take-vebinar-1.657Карантин – це не привід відкладати наукові дослідження.

Так студенти, які працюють в науковому гуртку «Удосконалення технології та розробка конструкцій для відновлення деталей машин» під керівництвом к.т.н., доц. Валерії Паніної на кафедрі ТСС в АПК отримали завдання на період карантину: провести наукові дослідження за означеною тематикою та оприлюднити результати своєї роботи на інтернет-конференції, яка була організована на базі кафедри.

Керівник гуртка особливо приділив увагу дотриманню академічної доброчесності: коректному посиланню на джерела інформації у разі використання досліджень інших науковців, тверджень, відомостей; дотримання норм законодавства про авторське право; надання достовірної інформації про результати досліджень та власну наукову діяльність.

Таким чином, на I Міжнародній науково-практичній конференції «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі», студентами було оприлюднено 3 доповіді:

1. В.П. Лаба “Оптимізація технологічного процесу ремонту гноєзбирального транспортеру ТСН-3,0Б” .
  2. С.В. Полєтаєв “Сітьова модель технологічного процесу ремонту універсального кормороздавача КУТ-3,0А”.
  3. В.Р. Самборський “Оптимізація сітьової моделі виробничих процесів ремонту універсального кормороздавача КТУ-10А”.

За результатами досліджень були написані тези, які ввійшли до Матеріалів І Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції.

Кафедра ТСС в АПК