Шановний вступнику! Таврійський державний агротехенологічний університет імені Дмитра Моторного піклується про те, аби студенти мали можливість здобути не лише теоретичні знання, але й оволодіти практичними навичками і водночас побачити світ.

Саме для цього відділ міжнародних зв’язків університету налаштовує співпрацю із багатьма іноземними партнерами та створює максимум можливостей для того, аби молодь могла спробувати свої сили у міжнародних компаніях.

Студенти ТДАТУ проходять практику на сучасних аграрних підприємствах, у фермерських господарствах та готельно-ресторанній сфері таких країн:

• Німеччина
  • Польща
  • Італія
  • Великобританія
  • Швеція
  • Швейцарія
  • Данія
  • США
  • Франція
  • Болгарія

Переваги закордонних практик:

• практичний досвід у провідних підприємствах країн світу;
  • покращення рівня володіння іноземною мовою;
  • подорожування, знайомство з культурою та ментальністю інших країн;
  • нові можливості та розвиток у майбутньому, як фахівця;
  • підвищення конкурентоспроможності студента в Україні та на міжнародному ринку праці;
  • особисті контакти з іноземними підприємцями;
  • отримання гідної стипендії;
  • можливість започаткування власної справи в Україні.

Наші студенти отримують не тільки практичний досвід та практику в іноземних мовах, а й гідну оплату праці.

Закордонна практика це не тотальна праця 24/7! У тебе буде вдосталь часу відпочити і побачити світ!

Майбутнє з ТДАТУ – це перспектива та розвиток! Обирай навчання в ТДАТУ!