У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного існує практика, долучати до навчального процесу професіоналів з виробництва. Це підвищує інтерес студентів до навчання та удосконалює їх професійну підготовку.

20 листопада в рамках навчальної дисципліни «Геодезичні роботи при землеустрої», з використанням платформи ZOOM, було проведено онлайн-заняття для студентів третього курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» ОР «Бакалавр». Здобувачі вищої освіти разом з інженером-геодезистом Борисом Сідлецьким обговорювали тему: «Вимоги до точності в землеустрої». Спікер поділився практичним досвідом та розповів про поперечний масштаб, який характеризується більшою точністю ніж лінійний, про побудову номограми поперечного масштабу та її застосування на практиці для визначення віддалі між заданими точками на плані.

Заняття проводилось на високому рівні, а використання досвіду професіонала-практика дозволило досягти високого рівня сприйняття навчального матеріалу та викликало у студентів жваву дискусію. Проведення таких занять сприяє формуванню професійних компетентностей та є запорукою отримання якісних знань з дисципліни і набуття практичних навичок відповідно до сучасних вимог роботодавців.

Кафедра геоекології і землеустрою