Шановна університетська спільното Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!

? Кафедра рослинництва та садівництва імені проф. В.В. Калитки збирає фахівців аграрної галузі на ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію: «Актуальні питання виробництва продукції рослинництва та садівництва», за підтримки проєкту OPTIMA.

? Дата: 8 листопада 2023 року.

Запрошуємо вас взяти участь в обговоренні наступних тем:

1. Інноваційні технології в рослинництві.
2.Сучасні інтенсивні технології вирощування плодових, овочевих культур та винограду.
3.Селекція та сортовивчення в рослинництві, плодоовочівництві та виноградарстві.
4.Фізіолого-біохімічні основи підвищення врожайності та якості продукції рослинництва та садівництва.
5.Органічні технології виробництва продукції рослинництва та садівництва.
6.Механізація та автоматизація агротехнологій в галузі рослинництва та садівництва.
7.Перспективні напрямки переробки, зберігання та забезпечення якості продукції рослинництва та садівництва.
8.Формування ринку продукції рослинництва та садівництва, проблеми комерціалізації науково-технічних розробок в агропромисловому комплексі.

Для участі у конференції необхідно:

• зареєструватися на сайті
  • перейти на сторінку конференції
  • ознайомитися з вимогами та термінами подачі рукопису
  • подати заявку і тези конференції.

? Рекомендуємо переглянути відеоінструкцію з реєстрації на платформі Peers.International.

? Дедлайн подачі матеріалів – 01.10.2023 р.