Представництво ЄС в Україні, Євроквіз, команда Team Europe та ЗНУ запрошують взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС в м. Запоріжжя. Європейські соціологічні студії з відновлення України», що відбуватиметься в онлайн-форматі.

📌12 КВІТНЯ, 14.00-15.30 Відкриття «День кар’єри ЄС в м. Запоріжжя. Європейські соціологічні студії з відновлення України».

🗣Спікери:
1. Денис Черніков, менеджер проєкту «Інформаційна підтримка мереж Європейського Союзу в Україні»
2.Олена Тупахіна, доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності ЗНУ
3. Валерія Овчарова, програмна фахівчиня з питань відновлення та відбудови програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (USAID/ENGAGE)
4. Анна Аранжій, програмна керівниця, Департамент з питань молоді директорату з питань демократії  Ради Європи (Страсбург)
5. Максим Лепський, доктор філософських наук, професор кафедри соціології ЗНУ, експерт Team Europe в Запорізькій області
6. Аскад Ашурбеков, депутат облради, директор Агенції регіонального розвитку Запорізької області
7. Нестеренко Ірина Петрівна фахівчиня в галузі HR, консультантка по управлянню людськими ресурсами, представниця БФ “ПосмішкаЮА”

📌13 КВІТНЯ, 11.00-15.00 Тренінги-онлайн «Професії майбутнього: європейський вектор»

🔗Лінк реєстрації: https://forms.gle/nVrE4CqricKS7Zv3A