23 вересня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулося чергове засідання профкому.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Затвердження положень про вибори ректора.
  2. Результати роботи СОТ Здоров’як.
  3. Результати роботи СОК Салют.
  4. Різне.

Голова профбюро енергетичного факультету Вадим Гулевський доповів про результати роботи «СОТ Здоров’як». 25 серпня студенти Таврійського ДАТУ вирушили до бази відпочинку університету «Салют», аби феєрично провести останній тиждень літа. 45 кращих здобувачів освіти цікаво та з користю провели дозвілля.

Заступник голови профкому з культмасової роботи та оздоровлення Ольга Зімонова доповіла про результати роботи «СОК Салют». Влітку 2021 року, як і у минулих роках, співробітники ТДАТУ мали можливість відпочити на узбережжі Азовського моря за пільговими цінами. Цією можливістю скористалися 60 співробітників. Крім того, було виділено 13 путівок матері і дитини та 10 – матері і двох дітей.

На засіданні профкому було затверджено положення про вибори ректора. Наступний крок – затвердження їх на засіданні вченої ради університету.

Редакційно-видавничий відділ