22 вересня 2021 року відбулося засідання експертної комісії з визначення кандидатів на отримання стипендії Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді міста.

На розгляд комісії було надано 20 клопотань від учнівської, студентської, працюючої молоді. За результатами обговорення, аналізу документів молоді, палких дискусій членами експертної комісії було визначено володарів 15 стипендій. Серед них і студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

У номінації «Науково-дослідницька та пошукова діяльність»: Олександр Курашкін та Олег Калінін.

У номінації «Спорт вищих досягнень»: Володимир Семененко.

Стипендія Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді міста запроваджена з метою підтримки талановитих молодих громадян віком від 14 до 35 років, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти міста і спрямована на стимулювання молодих людей на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій, громадській, волонтерській діяльності.

Редакційно-видавничий відділ