29 квітня 2016 року на кафедрі електроенергетика і автоматизація відбулось засідання секції «Електроенергетики і автоматизація» всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи сталого розвитку АПК півдня України» за підсумками наукових досліджень у 2015 року під головуванням д.т.н., професора Діордієва В.Т.

Доповіді мали широке тематичне спрямування. Кожна з них викликала гарячу дискусію. На засіданні обговорювались перспективи використання «інтелектуальних» датчиків та розподілених інтелектуальних систем керування в агропромисловому комплексі. Чимало запитань викликали доповіді, які стосувались розвитку вітчизняного тепличного господарства (парадокси українського сучасного тепличного господарювання, системи автоматичного керування). Були представлені результати використання ультразвуку для покращення якості біодизельного пального та оцінки якості трансформаторної оливи.

Керівники наукових напрямів університету, які були присутні на засіданні (Надикто В.Т., Назаренко І.П., Діордієв В.Т. та ін.) побажали авторам поглиблювати дослідження за обраними тематиками та реалізувати їх у практичній площині.

Кафедра електроенергетики і автоматизації