21 квітня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулось плановане засідання Вченої ради. Воно проходило під керівництвом голови Вченої ради ректора Сергія Кюрчева у дистанційному форматі.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Розгляд атестаційних справ:

д.е.н. Нехай Вікторії Василівни щодо присвоєння вченого звання професора по кафедрі менеджменту та публічного адміністрування;
к.с-г.н. Ганчука Максима Миколайовича щодо присвоєння вченого звання доцента по кафедрі геоекології та землеустрою.

2. Про стан профорієнтаційної роботи та перспективи набору вступників на навчання в університет у 2023 р.
3. Про успішність здобувачів вищої освіти у ІІ семестрі та про зміну контингенту студентів університету у 2022-2023 н.р.
4. «Правила прийому на навчання до ТДАТУ у 2023 році» та «Правила прийому на навчання до ВСП фахових коледжів ТДАТУ у 2023 році». Обговорення і затвердження ВР.
5. Різне.

На початку засідання було розглянуто атестаційні справи та шляхом таємного голосування одноголосно підтримали присвоєння вченого звання:

– Вікторії Нехай (д.е.н) – професора кафедри менеджменту та публічного адміністрування
– Максиму Ганчуку (к.с-г.н) – доцента кафедри геоекології та землеустрою.

Іван Чижиков, заступник відповідального секретаря доповів про стан профорієнтаційної роботи та перспективи набору вступників на навчання в університет у 2023 році. Не дивлячись на те, що до офіційного початку Вступної кампанії ще понад три місяці, у ТДАТУ вже повним ходом триває профорієнтаційна робота з потенційними вступниками.

Для цього представники робочої групи з профорієнтації розробили розгорнутий план роботи, де зазначено ряд заходів щодо інформування та залучення вступників. Яскравий приклад – інтерактивний захід «Молодь Таврії», в перший день проведення якого, понад 200 учасників зацікавилися можливістю вступу до ТДАТУ.

ТДАТУ організував консультаційний пункт для вступників у Центрі допомоги переселенцям «Саме тут» у Запоріжжі. Кожен бажаючий щовівторка може отримати вичерпну інформацію щодо спеціальностей та правил вступу 2023.

Вся вичерпна інформація розташована на сайті і офіційних сторінках соцмереж ТДАТУ.

Вдала проведена профорієнтаційна кампанія – запорука успіху вступної кампанії.

Декани факультетів та перший проректор ТДАТУ Олександр Ломейко доповідали про успішність здобувачів вищої освіти у ІІ семестрі та про зміну контингенту студентів університету у 2022-2023 н.р. Доповідачі провели аналіз за результатами ПМК в розрізі абсолютної успішності та якості навчання студентів.

За результатами аналізу було наголошено на основних факторах, які впливають на якість освіти. Не дивлячись на воєнний стан в Україні, проблеми зі зв’язком, які періодично виникають у здобувачів при відвідуванні занять, рівень успішності становить 100 відсотків, а якість навчання досягла високого рівня.

Також на засіданні було затверджено «Правила прийому на навчання до ТДАТУ у 2023 році» та «Правила прийому на навчання до ВСП фахових коледжів ТДАТУ у 2023 році».

Відповідальний секретар Приймальної комісії ТДАТУ Сергій Косторной доповів про особливості та нововведення Правил вступу 2023, а також про календар Вступної кампанії. Ці документи було одноголосно затверджено на засіданні вченої ради.

З усіх питань, розглянутих на засіданні Вченої ради, було прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.