IMG_979528 січня  відбулось перше в цьому році засідання вченої ради університету. Порядок денний складався з наступних питань:

• Затвердження плану роботи вченої ради університету на ІІ семестр 2019-2020 н.р.,
  • Розгляд справи доктора сільськогосподарських наук Єременко О.А. щодо присвоєння вченого звання професор на кафедрі рослинництва імені професора В.В. Калитки;
  • Про висунення претендентів на здобуття стипендії Кабінету міністрів України для молодих вчених Верхоланцеву В.О. та Паляничку Н.О., – доцентів кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика;
  • Про висунення робіт на присудження премії Верховної ради України для молодих вчених Дяденчук А.Ф., Попрядухіна В.С.,
  • Про виконання програми «Наука у ТДАТУ» на 2016-2020 роки;
  • Про роботу спеціалізованих вчених рад університету з підготовки кадрів вищої кваліфікації;
  • Різне.

Розпочалось засідання з приємних подій. Ректор Володимир Кюрчев в урочистій обстановці вручив атестати «Почесного професора» відомим аграріям Запорізького регіону, випускникам МІМСГ, які зробили великий внесок у розвиток АПК . Їх отримали:

• Микола Кишко, депутат Мелітопольської райради, директор ТОВ «Могучий», голова ГО «Асоціація випускників ТДАТУ;
  • Олександр Кістечок, директор ТОВ «Дніпро», кандидат технічних наук;
  • Василь Масалабов, депутат Мелітопольської райради, голова кооперативу «Дружба», кандидат технічних наук.

На засіданні вченої ради Володимир Миколайович вручив атестат доцента старшому викладачу кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Ірині Бандурі.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців «Подяки Міністерства освіти і науки України» отримали:

Тетяна Яворська, д.е.н., професор кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності;

Наталя Почерніна, доцент кафедри БК та МТ;

Сергій Квітка, к.т.н,  зав. кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова.

Протягом засідання вченої ради шляхом тайного голосування майже одноголосно були підтримані всі кандидати на висунення претендентів на здобуття стипендії Кабінету Міністрів, премії Верховної ради України для молодих вчених та на присвоєння вченого звання професор на кафедрі рослинництва імені професора В.В. Калитки Оксані Єременко.

Проректор з НР та МД Володимир Надикто доповів про виконання програми «Наука у ТДАТУ» на 2016-2020 роки. Члени вченої ради затвердили план роботи вченої ради на другий семестр.

З усіх питань, розглянутих на засіданні вченої ради, прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

Денис Водоп’янов,

начальник РВВ «Агро Таврія»