30 червня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулось плановане засідання Вченої ради. Воно проходило у дистанційному форматі під керівництвом голови Вченої ради, ректора Сергія Кюрчева.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Розгляд атестаційної справи кандидата технічних наук Зорі Михайла Віталійовича щодо присвоєння вченого звання доцента кафедри цивільної безпеки.
  2. Про результати акредитаційної експертизи освітніх програм зі спеціальностей університету, що проходили акредитацію у 2022-2023 н.р.
  3. Про результати екзаменаційно-залікової сесії у 2 семестрі та атестації здобувачів вищої освіти у 2022-2023 н.р.
  4. Звіт про виконання постанов вченої ради університету у 2022-2023 н.р.
  5. Результати публікаційної активності НПП ТДАТУ в НМБД Scopus за 2022-2023 н.р.
  6. Різне.

На початку засідання ректор університету привітав Вікторію Нехай з присвоєнням вченого звання професора кафедри менеджменту та публічного адміністрування та Максима Ганчука з присвоєнням вченого звання доцента кафедри геоекології і землеустрою.

На засіданні вченої ради була розглянута атестаційна справа кандидата технічних наук Михайла Зорі щодо присвоєння вченого звання доцента кафедри цивільної безпеки та рекомендовано на розгляд атестаційної комісії МОН.

Перший проректор Олександр Ломейко доповів про результати акредитаційної експертизи освітніх програм зі спеціальностей університету, що проходили акредитацію у 2022-2023 н.р. У цьому навчальному році у Таврійському пройшли умовну акредитацію 10 освітніх програм: 7 бакалаврського рівня та 3 магістерського. Не дивлячись на воєнний стан, всі освітні програми були успішно акредитовані.

Декани факультетів університету та керівник ННІЗУП доповідали про підсумки заліково-екзаменаційної сесії. Вперше за часи Незалежної України, 2022-2023 навчальний рік у Таврійському ДАТУ відбувався поза межами навчальних корпусів і будівель. Тим не менш, освітній процес пройшов у штатному режимі. Здобувачі показали високі результати заліково-екзаменаційної сесії. По кожній спеціальності показник успішності дорівнює 100%, на високому рівні і якість знань. Проаналізовані результати сесії та зроблені висновки.

Розглянули на засіданні вченої ради університету і питання щодо виконання постанов вченої ради університету у 2022-2023 н.р. Більшість постанов було виконано повністю, решта – робота ще триває. Перший проректор Олександр Ломейко зробив детальний аналіз постанов які стосуються профорієнтаційної, освітньої, міжнародної, наукової діяльності тощо.

Проректор з наукової роботи Анатолій Панченко доповідав про результати публікаційної активності НПП ТДАТУ в НМБД Scopus за 2022-2023 н.р. Scopus позиціонується видавничою корпорацією Elsevier як найбільша у світі універсальна реферативна база даних. У 2023 році Таврійський ТДАТУ у новому рейтингу Scopus посів 96 позицію і, як раніше, знаходиться у сотні кращих ЗВО.

Затвердила Вчена рада і кандидатури здобувачів на отримання стипендій: Президента України, Верховної ради, Кабінету Міністрів, Запорізької ОДА, Героїв Небесної сотні.

Наприкінці засідання Вченої ради ректор Сергій Кюрчев подякував усім колегам за плідну роботу у 2022-2023 н.р:

«Дякую вам, шановні колеги, за плідну роботу. Саме завдяки вам, наш славетний ТДАТУ багато років поспіль є одним із лідерів у багатьох рейтингах. Висловлюю подяку кожному з Вас за стійкість духу, відданість Університету і своїй справі.

Але ми не зупиняємося. З першого липня офіційно стартує Вступна кампанія 2023. Враховуючі досвід минулого року, коли в екстремально-складних умовах була організована масштабна профорієнтаційна робота, ми набрали вступників навіть більше, ніж у 2021 році.

Ми не збавляємо темпів і продовжуємо працювати, у нас є план, який ми повинні виконати. Впевнений, що бажаючих вступити до нашого університету також буде більш ніж достатньо» – наголосив Сергій Кюрчев.

З усіх питань, розглянутих на засіданні вченої ради, прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.