26 червня відбулось чергове засідання вченої ради університету. Розпочалось засідання  з вручення нагород студентам та викладачам, а також було вручено атестат професора д.т.н. –Самойчуку К.О.

На засіданні відбулись вибори на посади професорів, завідувачів кафедр. Після було розглянуто наступні питання:

1. Про результати ректорської перевірки знань студентів університету. Доповідав – проректор з НПР Ломейко О.П.
  2. Про роботу АГЧ по підготовці матеріальної бази до нового 2019-2020 навчального року. Доповідав – проректор з АГР Рижков О.М.
  3. Про стан виконання Програми розвитку ТДАТУ на 2016-2021 роки за період 2018-2019 н.р. Доповідачі – перший проректор Скляр О.Г., проректор з НПР Ломейко О.П., проректор з НР та МД Надикто В.Т.

Вченою радою були заслухані та обговорені питання, прийняті рішення для їх успішної реалізації.

Прес-служба ТДАТУ