ГазаевЗав. кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного спортсмен, який активно займається тренерською роботою і організовує в Мелітополі видовищні турніри, Валерій Газаєв, потрапив в ТОП-5 найсильніших стронгменів світу.

Одне з останніх здобутків мелітопольського богатиря, президента Федерації силового екстриму України, Валерія Газаєва, – перемога на богатирських змаганнях фіналу Кубка Європи Strong Man Cup у Литві, де він посів перше місце у своїй категорії.

Авторитетний світовий статист з силового екстриму Стефен Меттенс опублікував оновлений міжнародний рейтинг стронгменів середньої вагової категорії (до 105 кг). В цьому рейтингу Валерій Газаєв зайняв друге місце серед 850 кращих стронгменів з більш ніж 70 країн світу. Очолює міжнародний рейтинг Іджі Калдчік з Чехії.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ “Агро Таврія”