12Історія кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного починається з 1932 року. Тоді на базі навчально-виробничого комбінату сільськогосподарського машинобудівництва силами студентів, викладачів та ентузіастів була організована секція фізичної культури, яка з 1936 року зі зміною статусу вищого навчального закладу перетворилася у кафедру фізичного виховання, першим завідувачем якої став М.А. Паршин.

У дворі робфаку (перехрестя вулиць К. Маркса та Леніна) було створено спортивне містечко з двома волейбольними майданчиками, тенісним кортом, ямою для стрибків в довжину і в висоту, та маленьким спортивним залом. На базі спортивного майданчика був утворений спортивний клуб, управління якого мало в своєму розпорядженні значні кошти (до 60 тисяч рублів на рік). За рахунок цих коштів отримувався спортивний інвентар і обладнання, а також притягувалися до роботи найкращі тренери міста.

В 1960 році Мелітопольським виконкомом було прийнято рішення щодо реконструкції колишньої дизельної станції під міський спортивно-гімнастичний зал. В 1963 році цей проект реалізував  Мелітопольський інститут механізації сільського господарства і розташував у цій будівлі кафедру фізичного виховання і спорту.

Сьогодні кафедра фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, – це сучасний спортивний комплекс. Тут регулярно відбуваються змагання різних рівнів.