Здобувачі кафедри менеджменту та публічного адміністрування Таврійського державного університету імені Дмитра Моторного відстоюють позиції України та підтримують її під час акцій та флешмобів у різних країнах Європи.

Саме студентство відіграло значну роль у державотворчих процесах і навіть у змінах на локальному рівні, тим самим продемонстрував, що Україна може стати країною без корупції, недотримання закону, нехтування правами людей та банального небажання прислухатися до своїх виборців.

Одна з активісток – студентка Анастасія 21 ПУ групи. Вона бере активну участь у відстоюванні свободи своєї країни та вірить в повернення додому, адже дуже хоче відчути живе навчання та побачити викладачів. Прикро і боляче, що зараз здобувачі відчувають студентське життя тільки онлайн.

Два роки повномасштабного вторгнення 731 день 2 роки сили, витримки, мужності та незламності 10 років війни…

Впродовж двох років український народ виявив неймовірну силу, витримку і мужність у боротьбі за свою незалежність та територіальну цілісність.

Кожен день – це нові випробування для наших захисників та мирного населення.

Низький уклін та подяка нашим Захисникам і Захисницям за кожен новий ранок, день та ніч!

Вічна пам’ять та шана загиблим воїнам!

Слава Україні! Разом до Перемоги!