Редакційно-видавничий відділ підготував черговий 290-й номер університетської газети «Агро Таврія». На шпальтах видання висвітлені важливі та цікаві події з життя університету. Переглянувши  номер, можна дізнатися: як в нашому університеті вітали викладачів з нагоди Дня працівника освіти, як у ТДАТУ зустрічали майбутніх абітурієнтів та де наші студенти можуть пройти закордонну практику. А також, читайте в номері: як студентів у козаки посвятили, про рекорд Валерія Газаєва у перетягуванні танку та про те, як виглядав навчальний корпус №9 багато років тому.

Друкований примірник завжди чекає на вас у читальному залі наукової бібліотеки, де зберігаються підшивки газети за всі роки її існування та в музеї університету.

Ознайомитися з номером газети в електронному вигляді можна на веб сайті ТДАТУ. Для цього треба перейти за посиланням.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»