30 листопада 2017 р. на кафедрі фізичного виховання і спорту ТДАТУ відбулися змагання зі спортивної аеробіки. Технічні аспекти правил змагань зі спортивної аеробіки поєднуються з статутом і технічними правилами Міжнародної Федерації гімнастики (FIG), Української Федерації гімнастики. Правила адаптовані для студентів вищих навчальних закладів для змагань зі спортивної аеробіки, які є частиною освітнього та тренувального процесів, та служать перевіркою рівня підготовленості учасників, стимулом для подальшого вдосконалення спортивної майстерності.Всі команди готувалися до виступу. Судді оцінювали артистичність, складність програми та її виконання, також присутні суддя-хронометрист та суддя лінії. Слід відзначити команду факультету економіки та бізнесу, яка набрала високий бал за виконання та артистичность. Команда факультету енергетики набрала високі бали за складність, яка продемонструвала складні підтримки та показала командну роботу. Команда факультету агротехнологій та екології підготувала дві програми, але по номінаціям зараховували ту, що прописано у положеннях по змаганням.

Таким чином, за загальними результатами, перше місце посіла команда факультету економіки та бізнесу, друге – команда факультету енергетики, трете – команда факультету агротехнологій та екології, четверте – команда факультету інженерії та комп’ютерних технологій, п’яте – команда механіко-технологічного факультету. Всі результати зафіксовано у протоколах.

Отже, студентська молодь не має спеціалізованої спортивної підготовки, натомість, метою цих змагань було популяризація естетичного виду спорту та гарної фізичної форми як  взаємопов’язані між собою та доповнюють один одного, фізичне та психічне вдосконалення, гарний зовнішній вигляд, і як наслідок – соціальну активність та успіх.

Вітаємо студентів з перемогою. Однак, і перемога, і ураження стимулює на подальші тренування та досягнення.

К.пед.н., старший викладач кафедри

фізичного виховання і спорту Верховська М.В.