15 березня 2016 р. правовим дискусійним клубом студентської молоді «Феміда» було проведено круглий стіл на тему: «Знай свої права, виконуй свої обов’язки».

Захід був організований доцентом кафедри суспільно-гуманітарних наук Горбовою Н.А.,  з метою формування у студентів правової свідомості та навичок і звичок правомірної поведінки.

На початку учасникам заходу було запропоновано анонімне тестування з питань правознавства, щоб визначити та зорієнтувати юридичну бесіду на тих питаннях, які менш відомі студентам.

У своїх виступах студенти охарактеризували рівень реалізації та захищеності конституційних прав та обов’язків громадян України. Учасники круглого столу обговорили рівень реалізації прав і свобод на конкретних прикладах із життя.