16 березня 2016 р. на базі АТ «Михайлівський райагропостач» смт. Пришиб Михайлівського р-ну Запорізької обл. відбулась агроконференція-семінар на тему «Стратегія і тактика роботи товаровиробників в 2016 році» за участю керівників сільськогосподарських підприємств Запорізької обл., фінансових експертів, представників Вищої освіти та депутатського корпусу.

Зустріч відкрила голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Г.В. Шаламова, розкривши значення раціонального фінансового забезпечення  ефективної діяльності аграрних товаровиробників та плідної співпраці, результати якої забезпечать подальший їх розвиток.

Завідувач кафедри фінансів і кредиту ТДАТУ к.е.н., доц. Яцух О.О. виступила із доповіддю «Основні засади та проблеми формування податкової політики в аграрному секторі економіки».

Представники сільськогосподарських підприємств уважно слухали експерта з податкового законодавства ГО “Інститут податкових реформ” Ткачову Е.В., змістовна доповідь якої «Напрями оптимізації податкового навантаження на аграрні суб’єкти господарювання» розкрила зміни в податковому законодавстві, що впливатимуть на фінансову політику суб’єктів господарювання.

На значенні та необхідності вдалого застосування можливостей зниження фіскального тиску акцентувала увагу присутніх в заключному слові Г.В. Шаламова.

Також в рамках агроконференції відбувся круглий стіл, учасники якого обговорювали актуальні проблеми організації бізнесу, оподаткування, упорядкування земельних відносин та процесу господарської діяльності.

Таврійський державний агротехнологічний університет дякує співорганізаторам та учасникам семінару та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

К.е.н., доцент, завідувач кафедри фінансів і кредиту Яцух О.О.,
к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту Демченко І.В.

0537 i33RRSkwyg405180546