26 червня студенти групи 11 ФБ факультету Економіки та бізнесу відвідали Мелітопольську ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області для ознайомлення з діяльністю установи.

Ознайомчу екскурсію провела завідувач організаційного сектору – Олена Миколаївна Конон. Зустріч розпочалась в Центрі обслуговування платників, де провідні спеціалісти розповіли про адміністративні послуги, що надаються платникам податків та спектр електронних сервісів ДФС, а також про сучасні методи подання звітності в електронному вигляді. Далі студенти дізналися про особливості роботи підрозділів Мелітопольської ОДПІ  та про порядок оподаткування доходів фізичних осіб. Неабияку зацікавленість у студентів викликала інформація про права та обов’язки платників податків і працівників контролюючих органів, а також отримання податкової знижки на навчання.

Під час спілкування зі студентами, Олена Миколаївна наголосила на важливості виховання податкової культури у платників податків та встановлення з ними дійсно партнерських відносин. Крім того фахівець зазначила, що для роботи в контролюючих органах у молоді повинні бути не тільки фахові знання, але й високі морально-етичні якості. Студенти вели активний діалог з працівниками ОДПІ про роль податків у державі та зміни в податковому законодавстві.

На завершення студенти мали змогу відвідати музей, де дізналися про історію установи. Висловлюючи вдячність працівникам Мелітопольської ОДПІ за корисну та пізнавальну екскурсію, слід наголосити, що вона стала для студентів гарною нагодою поглибити свої знання щодо ролі податків та податкової служби у формуванні та управлінні фінансами.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування