Викладачі факультету інженерії та комп’ютерних технологій ТДАТУ – Тарасенко Віра Григорівна, старший викладач кафедри обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика та Халанчук Лариса Вікторівна, асистент кафедри вищої математики і фізики відвідали Літню школу з кар’єрного розвитку молодих науковців, яка проходила на базі Запорізького національного університету з 22 по 24 червня 2018 р. Учасниками Літньої школи стали науковці з понад 25 закладів вищої освіти України.

Програма відзначилася дуже актуальними та перспективними тренінгами від визнаних українських науковців. Тренерами Літньої школи були: Сергій Терно, Володимир Бахрушин, Андрій Сідляренко, Катерина Сіріньок-Долгарьова, Володимир Сарабєєв та Вікторія Меняйло. Учасники вчилися критично мислити та знайомилися з основами етики наукового дослідження; розглянули міжнародні стандарти конкурентних досліджень та основні кроки до публікації у рейтингових наукових виданнях, крім цього пройшли тренінг з антиплагіатної перевірки наукових текстів. Також запам’яталися тренінги, присвячені інноваціям в університеті та суспільстві; становленню науковця в університетському середовищі; академічній мобільності для науковців та міжнародним проектам у галузі освіти.

Окрім цікавих тренінгів, організатори Літньої школи запропонували екскурсійну програму – відвідування комплексу “Запорізька Січ”, який розташований на острові Хортиця. По закінченні Літньої школи проректор з науково-педагогічної роботи ЗНУ вручив учасникам сертифікати.

Висловлюємо подяку  ректору ЗНУ Миколі Олександровичу Фролову за гостинність і запрошення відвідати Літню школу наступного року. Вдячні проректору з науково-педагогічної роботи ЗНУ Юрію Олеговичу Каганову за прекрасну організацію, теплий прийом, креативність та майстерність.

Інформаційний супровід:
Тарасенко В.Г., ст. викладач кафедри обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика