11.10.2017 року згідно плану профорієнтаційної роботи Таврійського державного агротехнологічного університету кафедра комп’ютерних наук за участю – к.т.н., доцента Лубко Д.В. та ас. Бекауера А.О., а також к.т.н, доцента Радченко Н.Г. (факультет економіки та бізнесу) та студентки факультету АТЕ Івової Наталії (3 курс) – здійснили виїзд у школи Якимівського району.

У ході проведення цього заходу були охвачені три місцеві школи с.м.т. Якимівка та школа у селі Ново-Данилівка. А саме: Якимівські середні школи №1 та №2, навчально-виховний комплекс „Якимівська гімназія”, а також Ново-Данилівська середня школа.

Школярі, викладачі та класні керівники усіх всіх шкіл дуже добре та тепло зустріли нас. В процесі спілкування учні  уважно та з цікавістю слухали нашу розповідь. Школярам була надана інформація з приводу вступу в університет ТДАТУ та здачу предметів з ЗНО у новому 2018 році, які мають суттєві зміни з 2017 роком. Також була учням була надана інформація про підготовче відділення та дистанційну форму навчання з підготовки предметів для успішної здачі ЗНО. Було розказано, а також роздано рекламні буклети з інформацією про існуючі спеціальності ТДАТУ та студентське життя у ньому. Усі охвачені школяри, були запрошені на день відкритих дверей, який відбудеться  13.10.2017р. у ТДАТУ.

Зустріч закінчилася численними запитаннями учнів, на які представники нашого університету дали кваліфіковані відповіді.

Дуже сподіваємося на подальшу плідну співпрацю зі школами, школярами та їх батьками для своєчасного та корисного донесення свіжої інформації зі вступу на благо наших дітей, майбутнього нашої краю та країни!