⚙️??Шановний вступнику, сьогодні знайомство з? механіко-технологічним факультетом – МТФ. Він народився разом з навчальним закладом у далекому 1932 році, його історія нерозривна від історії ТДАТУ.

?Факультет здійснює підготовку за трьома спеціальностями:

☑️ 131 Прикладна механіка (освітня програма Комп’ютерне проектування і дизайн)
☑️133 Галузеве машинобудування (освітня програма Комп’ютерний інжиніринг харчових і переробних виробництв)
☑️208 Агроінженерія

?У складі МТФ:

☑️4 спеціалізовані кафедри
☑️ 50 викладачів, серед яких доктори, професори, кандидати наук, доценти.
☑️ понад 1200 ??‍♂️??‍♂️здобувачів отримують вищу освіту на МТФ.

?‍?‍?Факультет пишається своїми випускниками, серед яких:

?☀️ 6 Героїв різних часів. Ім’я одного з них – Дмитра Моторного, присвоєно ТДАТУ

??‍♂️ 4 ректори

?‍?‍?‍?сотні науковців, керівників різних структур, політиків і громадських діячів. Вони своєю працею прославляють свій рідний факультет і університет.

?Кожного року МТФ відкриває свої двері для здібної молоді, яка хоче отримати ґрунтовні та сучасні знання. Професія інженера – універсальна, цікава і завжди затребувана.
?‼️Приєднуйтесь до інженерної спільноти ТДАТУ!

??Механіко-технологічний факультет пишається своїми досягненнями у підготовці висококваліфікованих фахівців-інженерів!

☎️Консультації з питань вступу можна отримати за телефонами:
(099) 614-83-02, (098) 751-74-48 (Telegram, Viber…)
?Е-mail: pk@tsatu.edu.ua
?Інформація щодо вступу – телеграм канал Вступ ТДАТУ 2023 – https://t.me/tsatu2023

?Адреса приймальної комісії ТДАТУ:

м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 226, поверх 3, кабінет 75

#ТДАТУ #вступ2023 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2