Шановний вступнику, сьогодні пропонуємо тобі знайомство з Факультетом економіки та бізнесу ТДАТУ.

Економіка – це основа діяльності будь-якої держави.

?Факультет економіки та бізнесу ТДАТУ 30 років готує фахівців, здатних впливати на економічні процеси країни та світу, формувати позитивний імідж українського бізнесу.
?Факультет Економіки та бізнесу – факультет нових знань та можливостей у сфері фінансів та управління.

?➡️У складі факультету:

▪️ 4 кафедри

▪️ висококвалiфiковані викладачi: доктори наук, професори, кандидати наук та доценти.

?ФЕБ випускає спеціалістів за 8 спеціальностями і освітніми програмами (ОП):

?051 Економіка
➡️ОП Економічний консалтинг та бізнес-економіка;
?071 Облік і оподаткування
?072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок
➡️ОП Фінанси, банківська справа та страхування
?073 Менеджмент
?075 Маркетинг
?076 Підприємництво та торгівля
➡️ОП Підприємництво та бізнес-технології
?242 Туризм і рекреація
➡️Туризм
?281 Публічне управління та адміністрування

Факультет пишається досягненнями своїх випускників, їх кар´єрним зростаннями.?‍?‍?

Приєднуйся до «економічної сім’ї» ТДАТУ. Ми чекаємо саме на ТЕБЕ. Не зволікай, приєднуйся!

☎️Також консультації з питань вступу можна отримати за телефонами:

(099) 614-83-02, (098) 751-74-48 (Telegram, Viber…)

?Е-mail: pk@tsatu.edu.ua

?Інформація щодо вступу – телеграм канал Вступ ТДАТУ 2023 – https://t.me/tsatu2023

?Адреса приймальної комісії ТДАТУ: м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 226, поверх 3, кабінет 75