uniRank опублікував рейтинг популярності університетів на YouTube 2023 року. Які українські університети найпопулярніші на YouTube?

uniRank відповідає на це запитання, публікуючи рейтинг університетів YouTube за 2023 рік (дані за квітень 2023 року) усіх українських ЗВО на YouTube.

Рейтинг українських університетів YouTube 2023 включає 148 ЗВО України, які відповідають критеріям відбору uniRank: кількість підписників каналу і переглянутих відео.

YouTube – канал ТДАТУ посів 6 місце. Наразі на каналі 9 240 підписників і 5223 переглянутих відео.

Рейтинг університетів uniRank YouTube має на меті надати приблизний індекс популярності кожного університету в соціальній мережі YouTube на основі загальної кількості підписників. Він не є академічним і не призначений для ранжування за якістю освіти або рівнем академічних послуг, що надаються.