Зрада Батьківщини не числиться серед семи смертних гріхів, однак для більшості людей вона є невиправданим злочином. У непрості часи, коли вирішується доля країни, проявляється справжня сутність людини. Дійсно, сутність багатьох містян ми побачили з окупацією міста. І прикро, що до когорти колаборантів приєдналися освітяни,моральні феномени яких відсутні. Так сталося і з деякими екс-викладачами ТДАТУ.

Сьогодні самопроголошені керівники-колаборанти «переключили» їх на більш «брудну» роботу – «перетягування» студентів у псевдо-університет на навчання. Їхньою метою є не турбота про знання студентів, а власна користь – втриматись на плаву, забезпечивши себе роботою. Зрадники розсилають повідомлення у месенджерах студентам ТДАТУ та вмовляють їх переходити до «фейкового» вишу. На щастя, молодь розуміє, що вступати у фейковий університет – це просто втрачений час. Тому радимо студентам і абітурієнтам не ризикувати, щоб потім не жалкувати.

До речі, університет-фантом днями вже вкотре змінив назву: тепер він має назву мелітопольський державний федеральний автономний університет імені Антона Макаренко – МДФАУ .Абракадабра! А ліцензії так і немає, ні Google, ні Яндекс , як і раніше, не знають такої освітньої структури. Не відома спеціалізація, викладацький склад, рівень акредитації, джерела фінансування навчального мракобісся. А цікаво – автономний..це незалежний.. від чого? Від знань, чи здорового глузду? «Менять ландшафты вручную» це так по-руzzьки.

Нову назву псевдо-університету озвучила екс-викладач ТДАТУ Нонна Сурженко, яка вірогідно, вже отримала посаду вченого секретаря. Роздача посад прихильників проректорші Світлани Нестеренко триває. За лояльність і пошану нового керівництва від окупантів, кожний отримує свої «плюшки».

Липень – час вступної кампанії, тому усі сили викладачів-запроданців «кинуті» на піар так званого автономного університету. Навіть у відпустку нікого не відпустили. Правда, поки що зі вступною кампанією зовсім біда. Щоб створити картинку для раша-ТВ, на зйомки відеоролика колаборанти запросили на роль «абітурієнтів» акторів-аматорів. Ситуацію вирішили виправити, залучивши для масовості козаків. «Людей у військовій формі» несподівано потягнуло до знань. У приміщенні приймальної комісії так званого «МГУ-МДФАУ» цих «абітурієнтів» зафільмували і в ролик вставили. А чи будуть вони вчитися, то вже ніхто не взнає.

Агітують вступати до фантомного закладу освітит і, хто декілька місяців тому займався у ТДАТУ профорієнтаційною роботою. Серед них, колишні викладачі факультету енергетики та комп’ютерних технологій: Сергій Курашкін, Вадим Попрядухін, Олександр Ковальов та Андрій Чебанов. Останні два, обіймали посади заступників деканів. Сьогодні вони, «перевзувшись на льоту», наполегливо пропонують здобувачам освіти вступати у магістратуру саме в університет-фантом. Наративи агресора стали фундаментом сучасної злочинної «освітньої експансії» у Мелітополі, і викладачі – колаборанти допомагають окупантам в цьому злочині.

Колишні викладачки кафедри фінансів Наталя Радченко, яка, до речі була заступником декану, та кафедри менеджменту Наталя Бочарова також усілякими зусиллями намагаються схилити студентів йти до «МГУ-МДФАУ», і вигадують купу причин, щоб не віддавати документи випускникам. Деякі «зазивали» від приймальної комісії поїхали навіть по коледжам ТДАТУ, але навряд чи там їх екали. Усі коледжі ТДАТУ тимчасово переміщені на підконтрольну Україні територію і активно проводять вступну кампанію.

Ті, хто працював заступниками декана механіко-технологічного факультету – Людмила ЧернишоваВ’ячеслав Мітін і Віталій Мовчан також не розгубилися у ситуації та вірою і правдою служать окупантам. До своєї команди вони запросили екс-доцентів кафедр обладнання переробних та харчових виробництв Сергія Петриченка та сільськогосподарських машин Сергія Санькова.

Серед числа зрадників є і колишні викладачі факультету агротехнологій та екології. Ольга Журавльова та Юлія Кліпакова –з кафедри рослинництва імені В.В.Калитки; Валентина Жукова – екс-доцент кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи, Лідія Розова – кафедра плодоовочівництва, виноградарства та біохімії, Валентина Щербина – кафедра геоекології та землеустрою та колишній доцент кафедри цивільної безпеки Сергій Мазілін. Останній, до речі, працює у приймальній комісії.

Усі ці викладачі-«зазивали» обіцяють вступникам “золоті гори”, маючи на увазі солодкі обіцянки про бюджетні місця та стипендії для всіх студентів новоствореного фантома МГУ.

Нагадуємо що на всіх колаборантів чекає кримінальна відповідальність. Тим, хто пішов на співпрацю з ворогом – доведеться відповідати по всій суворості закону.

На щастя, абсолютна більшість викладачів та студентів – патріоти ТДАТУ, які залишились вірні своїй країні та своїй людській честі.

Дуже скоро Мелітополь буде звільнений від окупантів і Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного повернеться у «рідні стіни», а на колаборатнів чекає кримінальна відповідальність – до 15 років позбавлення волі.