10 липня 2015 року на механіко-технологічному факультеті відбулась зустріч керівництва університету, професорсько-викладацького складу факультету з керівництвом сільськогосподарських підприємств.Така зустріч вже є традиційною, на якій обговорюються сучасні проблеми, що стосуються сільськогосподарського виробництва. Але на сьогодні, у зв’язку з прийняттям нового Закону про Вищу освіту, де чітко зазначено, що вищі навчальні заклади мають широку автономію, в тому числі в формуванні навчальних планів. Тому на механіко-технологічному факультеті був проведений круглий стіл із запрошенням людей, які знаються на виробництві – директорів сільськогосподарських підприємств. На цьому засіданні обговорювались питання формування нового навчального плану з нової спеціальності – Агроінженерія.

Від університету до круглого столу були залучені: ректор університету, професор Кюрчев Володимир Миколайович, перший проректор Скляр Олександр Григорович, проректор з науково-педагогічної роботи Ломейко Олександр Петрович,  проректор з наукової роботи, професор Надикто Володимир Трохимович, декан механіко-технологічного факультету  Кюрчев Сергій Володимирович та доценти технічних наук і завідувачі кафедр факультету.

Від виробничників були запрошені: Гера Микола Миколайович – директор з виробництва ТДВ ім.Латишських стрільців Цюрупинського району Херсонської області, Димура Микола Іванович – директор ПП «Димура» Мелітопольського району Запорізької області, Тиховод Анатолій Вікторович – директор агрофірми “Ольвія” Приазовського району Запорізької області, Чкан Олександр Вікторович – голова СФГ «Віта» Якимівського району Запорізької області, Масалабов Василь Миколайович – директор СБК «Дружба» Мелітопольського району Запорізької області, Верещага Леонід Іванович – директор ТВО «СПП «ЛАНА» Михайлівського району Запорізької області.

Основні питання, які обговорювались, виклав у своїй доповіді декан МТФ Кюрчев С.В. Головними аспектами доповіді було створення нових навчальних планів, розгляд конкретних дисциплін кафедр. Обговорювався також і зміст дисциплін, які повинен вивчати студент і що після цього він повинен вміти.

Загалом засідання пройшло вдало, всі плідно попрацювали, побажання агровиробників були враховані і внесені до нового навчального плану. Сподіваємось, завдяки цим змінам на факультеті і надалі будуть випускатися висококваліфіковані фахівці, якими ми будемо пишатися!

Декан факультету МТ Кюрчев С.В.