За рішенням вченої ради від 14.07.15 р. за результатами рейтингування діяльності кафедр у 2014-2015 навчальному році кращими за напрямами визнані:
Кращою кафедрою з навчальної роботи визнано кафедру «Обладнання переробних і харчових виробництв» (зав. кафедрою, к.т.н., професор Ялпачик Ф.Ю.)
Кращою кафедрою з наукової роботи визнано кафедру «Рослинництво» (зав. кафедрою к.с.г.н., доцент Тодорова Л.В.).
Кращою кафедрою з міжнародної діяльності визнано кафедру «Вища математика і фізика» (в.о. зав. кафедрою к.т.н., доцент Данченко М.М.)
Кращою кафедрою з підвищення кваліфікації та дорадництва визнано кафедру «Машиновикористання в землеробстві» (зав. кафедрою, д.т.н., професор Надикто В.Т.).
Кращою кафедрою з виховної роботи визнано «Українознавство» (зав. кафедрою, к.ф.н., доцент Максимець О.М.).
Кращою кафедрою з організаційної роботи визнано кафедру «Мобільних енергетичних засобів» (зав. кафедрою д.т.н., професор Панченко А.І.).