14 березня відбулась традиційна зустріч ректора та деканів факультетів зі студактивом Таврійського ДАТУ. Молодь ТДАТУ – справжні патріоти, які постійно сприяють розвитку рідного університету.

Наші здобувачі беруть активну участь у різних заходах громадського й освітнього спрямування та є переможцями конкурсів обласного і всеукраїнського рівнів, що підтверджує: ТДАТУ – серед лідерів вищої освіти не лише в нашому регіоні, а й в Україні.

В ході зустрічі керівництва університету зі студентською молоддю було обговорено багато важливих питань: поточні проблеми, питання навчання та активізації участі здобувачів у різних заходах, спрямованих на популяризацію позитивного іміджу нашого закладу освіти.

Студентські активісти визначили основні напрями роботи. Серед пріоритетних питань – проведення Вступної кампанії-2024, де активну допомогу в профорієнтаційній роботі надаватимуть здобувачі ТДАТУ.

Ректор виказав свою підтримку студентським ініціативам і готовність до спілкування зі здобувачами.

Віримо в ЗСУ та сподіваємось на скоріше повернення до рідного Мелітополя. Слава Україні! Разом до Перемоги!