16 листопада у житті слухачів новітньої магістерської програми «Агрокебети» відбулася знакова подія. Вони познайомилися з менторами – керівниками підприємств-партнерів проєкту, які в подальшому будуть наставниками студентів. Саме від того, наскільки правильно буде зроблений вибір – залежить майбутнє молодого фахівця.

Перше  враження можна справити лише один раз, тому це був відповідальний момент для кожного студента. Ознайомча зустріч з менторами проходила у змішаному форматі – студенти ТДАТУ разом з координатором проєкту у Таврійському ДАТУ, проректором з НР, професором Оксаною Єременко були присутні в аудиторії. Спілкування з менторами відбувалось за допомогою платформи Zoom.З вітальним словом виступив керівник проєкту Агрокебети Анатолій Циркун. Ментори проєкту представили свої компанії, та окреслили перспективи їх розвитку.

Нагадаємо, що у 2020 році Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного став офіційним представником аграрних ЗВО півдня України, де реалізується новітня магістерська програма «Агрокебети».
Координатор проєкту у ТДАТУ Оксана Єременко подякувала керівництву «Агрокебетів» за чудову можливість бути його учасниками. Вона наголосила, що особливість підготовки студентів у ТДАТУ полягає у напрямі – враховуючі наш регіон, було зроблено акцент на агроекономічному.

У 2021 році студентами Агрокебетів у Таврійському ДАТУ є 15 креативних молодих людей. Кожен з них презентував себе: розповів чому саме вирішив пов’язати своє життя з проєктом «Агрокебети», у якому напрямку хоче розвиватися та бажане місце породження виробничої практики.

У ході спілкування, ментори цікавилися у студентів наскільки їх цікавлять польові та лабораторні дослідження тих чи інших культур, а також чи готові вони переїхати до іншого регіону.

Учасники проєкту Агрокебети-2021 вже дуже скоро отримають менторство від кращих спеціалістів партнерів програми.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»