Шановні колеги і студенти!

Повномасштабне вторгнення росії, змінило наше нормальне і спокійне життя. Серед багатьох проблем, співробітники та студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного були позбавлені головного – продовжувати освітній процес у звичному режимі. Наприкінці травня до Таврійського ДАТУ та інших закладів вищої освіти області, прийшли непрохані гості у супроводі військових. Вони схиляли колектив ТДАТУ до співпраці, погрожуючи зброєю.

На жаль, знайшлися, серед тепер вже колишніх колег, зрадники, які пішли на співпрацю з ворогом у фейкову структуру. Це ті, кого ми вважали частиною нашої дружньої родини: професори, кандидати наук та адміністративно-допоміжний персонал. Війна розставила всі крапки над «І» та показала, хто дійсно залишився відданим рідному університетові.

На щастя, співпрацювати з ворогом погодилися одиниці, більша частина професорсько-викладацького складу, не дивлячись на чисельні вмовляння та шантаж від окупантів, залишилися вірними рідній Альма Матер.

Я хочу особисто подякувати усім колегам, які, не дивлячись на чисельні складнощі, роблять все можливе задля функціонування університету.

Велика подяка студентам.Майже всі вони залишилися і продовжують отримувати вищу освіту у ТДАТУ.У свою чергу Університет виконує усі соціальні обов’язки та своєчасно забезпечує усі соціальні виплати: зарплати, стипендії, тощо.

Молодь – це наше майбутнє, саме їй відбудовувати нашу країну та підіймати економіку.

Тримаймося і ми обов’язково переможемо!

Дуже скоро наш славетний Таврійський ДАТУ повернеться у просторі та комфортні приміщення, а освітній процес буде відбуватися за сучасними технологіями, як це було до початку війни.

Сергій Кюрчев, ректор ТДАТУ