Зовсім скоро відбудеться всіма очікувана подія для молодих спеціалістів агросектору – Agro Student Summit від STUD-POINT.

На цьому заході ми будемо обговорювати “Стратегічний підхід до кар’єри”. Дізнаємося, як обрати роботодавця, з яким ти зможеш розвиватися “на одній хвилі” та отримати пропозицію працевлаштування. Цю тему будуть піднімати наші спеціальні експерти, а більше ти зможеш дізнатися вже під час заходу.

Старт: 18 квітня

Час: 13:00 – 18:00

Формат: Офлайн захід з онлайн-трансляцією на YouTube

Компанії, які будуть присутні під час дискусії:

📎ПРАТ “АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА” – світовий лідер у сфері виробництва та продажу напоїв.
📎Кернел – один з найбільших виробників та експортерів зернових та олійних культур в Україні.
📎МХП – найбільший виробник та експортер курятини.
📎ТОВ “Альбіон” – пропонує повний спектр сільськогосподарських послуг та техніки
📎Агросем – експерт з забезпечення аграріїв, надає якісну експертизу агробізнесу
📎Новус – одна із найуспішніших і найперспективніших мереж супермаркетів.

Agro Student Summit допоможе тобі працевлаштуватися, поспілкуватися з роботодавцями, заглибитись у свою сферу ще більше та отримати купу цікавої інформації!

Участь у заході безкоштовна!

Гайда разом будувати твою успішну кар’єру на Agro Student Summit!

Реєстрація за посиланням