В часи, коли ми змушені тримати не лише воєнний, але й освітній фронт, а навчання відбувається у форматі онлайн, досить важливим є запровадження форм ефективної форми роботи зі студентами закладів фахової передвищої освіти у контексті реалізації цілей медіаосвіти.

Діяльність кіноклубу такого типу сприяє формуванню моральних якостей студентів і розвитку їхньої комунікативної компетентності.

Викладачами юридичних дисциплін коледжу запроваджено роботу кіноклубу «LAWYERS’ FILM CLUB». Суть роботи клубу у тому, що студентам і викладачам пропонується для перегляду кінофільм, який підіймає важливі моральні та правові проблеми, а учасники клубу, переглянувши кіно, зустрічаються для можливості обговорити не лише сюжет, а і юридичні аспекти проблематики картини.

kinoklub 02

Перша зустріч відбулася 10 квітня. Учасники обговорювали фільм «Янгол для сестри» та етичні і юридичні проблеми трансплантації органів, які цей фільм підіймає.

kinoklub 03

kinoklub 04

kinoklub 05

Було вирішено зустрічатися щомісяця. Тож попереду ще багато прекрасних кінокартин і позитивних вражень.