Науковці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного  на чолі з ректором Сергієм Кюрчевим успішно пройшли конкурс на участь у програмі підвищення кваліфікації в межах освітнього проєкту Асоціації IT Ukraine «IT for Uni: Bootcamp 2.0».

Даний навчальний курс для керівників закладів вищої освіти та керівників структурних підрозділів з менеджменту та управління на прикладі ІТ-індустрії ознайомляться з напрямами поліпшення якості управління навчанням та освітніми послугами. Підвищення кваліфікації працівників дозволить посилити кадровий потенціал закладу освіти.

Серед учасників навчального курсу: ректор ТДАТУ Сергій Кюрчев, проректори, керівники структурних підрозділів і завідувачі кафедр. Загалом на участь у проєкті надійшла 231 заявка із 40 міст України, за якими було відібрано 160 учасників із 93 закладів вищої освіти України, у тому числі 10 представників ТДАТУ.

Офіційне відкриття курсу відбулося за участю представників МОН, Мінцифри та компаній-партнерів: Softserve, Payoneer, Sigma Software, Globallogic, Lionwood.Software, GoIT, N-iX, Luxoft, EPAM Ukraine, DAN IT, Mate academy, Weblium, Miratech, ITVDN, Eleks, bandera agency, IT STEP Academy, Ukrainian Startup Fund, PMI Ukraine Chapter та генерального партнера — банку UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Впродовж 10 тижнів учасники опанують 10 модулів, 20 лекцій та 10 воркшопів на актуальні теми, зокрема:

• сучасні інструменти побудови освітніх програм;
• управління людьми та ресурсами, робота команди;
• проєктний менеджмент;
• ефективна комунікація;
• лідерство та people skills ефективного менеджера;
• диджиталізація освітніх процесів;
• ШІ в освітньому процесі;
• маркетинг;
• міжнародна співпраця та сучасний бізнес;
• тренди в освіті 2024-2025.

Навчальний курс передбачає також створення спільноти менеджерів та керівників ЗВО, самостійне опрацювання додаткових ресурсів і менторські години зі спікерами.

Проєкт реалізується Асоціацією IT Ukraine за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України та генерального партнера — банку UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Насичена програма навчання сприятиме впровадженню інноваційних інструментів розвитку університету. Побажаємо команді ТДАТУ цікавого та корисного навчання.