Студентство – це велика сім’я. Неважливо, в якій країни ти живеш і в якому виші навчаєшся – ми друзі!

5 лютого 2018 року на факультет агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету завітали гості з  Миколаївського національного аграрного університету (3 курс)  та Херсонського державного аграрного університету (магістри) спеціальності  «Агрономія».

Протягом десяти днів гості мешкатимуть у гуртожитку №4 та матимуть змогу  спілкуватися зі своїми однолітками.

Важливим аспектом є те, що студенти продовжуватимуть навчання за своєю навчальною програмою, ознайомлюватимуться з методичною, навчальною та матеріальною базою, а ще  перейматимуть досвід колег.

Сьогодні наша  молодь влаштувала гостям цікаву екскурсію територією університету,  під час якої було відвідано бібліотеку, спеціальні лабораторії і кабінети, музей ТДАТУ, заклади харчування та інші об’єкти  інфраструктури університету. У вечірній час була організована прогулянка центральним парком міста та сквером, що знаходиться навпроти кінотеатру «Перемога».  Веселі фото та чудова компанія стали незабутніми моментами цього вечора.

Бажаємо нашим гостям яскравих вражень та плідного навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті!

Голова інформаційного сектору

Івова Наталія