За ініціативи Василівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Таврійський державний агротехнологічний університет традиційно запросили взяти участь у акції «Випускник-2019» у м. Дніпрорудне.

У заході взяли участь 10 навчальних закладів області. Наш університет за підтримки кафедри «Технічна механіка» факультету ІКТ представили начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки Циновська Тетяна Томашівна, студенти факультету агротехнології та екології, а саме Діана Бартиш, Дмитро Пузанов і Алексеев Сергій.

Під час зустрічі студентська молодь докладно розповіла про університет, виховну роботу, особливості навчання, закордонні практики, військову підготовку. Студентка Діана Бартиш звернула увагу на широкий спектр шляхів самореалізації в університеті та з власного досвіду розповіла про доцільність і переваги навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті. Крім цього, на завершення голова сектору профорієнтації університету Алексеев Сергій та Дмитро Пузанов представили культурну програму для майбутніх абітурієнтів, заспівавши багато пісень, подарувавши молоді чудовий настрій.

За постійною участю факультетів університету і відділу профорієнтації та довузівської підготовки учнівська молодь області формує особисте ставлення до майбутньої професії та розширює знання про спеціальності ТДАТУ, що користуються попитом на регіональному ринку праці.